Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Tömeg: 85 kg, Lapszél./hossz.: 400/565 mm, Centrifugális erő: 15 kN, Motor: KOHLER CH270 Az NTC új sorozatú lapvibrátorai kis tömegű földmunkák tömörítési feladataira, valamint közművek építésénél munkagödrök visszatöltésénél használhatók. A magasabb vibrálási frekvencia még hatékonyabb tömörítést biztosít. Az "Elegant" sorozat modelljei alapkivitelben tartalmazzák a vizező készletet aszfalt bedolgozásához. Speciális gumilappal kiegészítve viacolor burkolatok tömörítésére is alkalmasak. A gépek meghajtása KOHLER CH270 benzinmotorral történik. A KOHLER benzinmotorok az USA -ban fejlesztett, megbízható, gazdaságos üzemű és hosszú élettartamú motorok. E motorokkal gyártott kisgépek az építőipar nehéz körülményei között is megállják a helyüket. A gépek jellemzője a kiváló minőség, a kedvező ár-érték arány. A könnyebb hordozhatósághoz szállítókerék is rendelhető.
Előnyök: megbízható, hosszú életű KOHLER motor könnyű indítás speciális acéllemez talp behajtható kar védőkeret, emelőszem
Műszaki adatok: Tömeg: 85 kg Centrifugális erő: 15 kN Frekvencia: 100 Hz Lapszélesség: 400 mm Laphosszúság: 565 mm Motor: KOHLER CH270 Üzemanyag: benzin