Álláslehetőség: Kertigép szerelőt keresünk

Mindenki bizonytalan, ha új dologba kell belevágnia. Pláne akkor, ha érezzük, hogy az valami egészen más, mint ami eddig volt. A Hosagép Kft. összetartó csapatában végre otthon fogod érezni magad!

Cégünk, a Hosagép Kft. közel másfél évtizednyi tapasztalattal üzemelteti Budapest és Pest megye két legnagyobb kertészeti gép szaküzletét. Üzleteink az ország vezető Husqvarna szakkereskedései közé tartoznak, jelenleg budaörsi központunkba keresünk szervizes Kollégát. A Husqvarna Centrum Budaörs a régió legnagyobb ilyen jellegű üzlete, olyan prémium márkák teljes kínálatával, mint a Husqvarna, AS-Motor, Gardena, McCulloch. Az üzlethez tartozó professzionális és teljeskörűen felszerelt műhelyben javítunk Husqvarna, Stihl, AS-Motor és egyéb márkájú kerti gépeket.

Akit keresünk:

- műszaki beállítottságú

- rendelkezik legalább autó- vagy motorszerelői tapasztalattal

- benzines kerti- és/vagy építőipari gépjavításban szerzett tapasztalat előny

- önállóan tud dolgozni

- precízen, felelősségteljesen végzi a munkáját

- jó csapatjátékos

Amit kínálunk:

- Pest megye legjobb és legnagyobb kerti gép szaküzletében dolgozhat

- csak prémium márkákat kell javítani, nincs kínai, nincs tákolás

- tökéletesen felszerelt, korszerű műhely

- jó munkakörnyezet és segítőkész Kollégák

- folyamatos szakmai továbbképzés

- megbízható, biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség

- bejelentett munkaviszony, kiemelkedő bérezés

Megmutatjuk a leendő munkahelyed.  Most egy virtuális sétával 1 perc alatt körbejárható a budaörsi üzletünk...ITT

Jelentkezem egy beszélgetésre, mert tudom hogy több van bennem, mint amit most csinálok!  Küldd el önéletrajzodat e-mailben: info@hosagep.hu

Ez fog történni miután megkapjuk a jelentkezést:

Garantáltan átnézünk minden önéletrajzot és telefonon fogunk jelentkezni egy találkozó miatt!

Üdvözlettel:

Pósa Péter és Pósa István

Tartalomhoz tartozó címkék: hír

Keresés