Álláslehetőség: Bolti eladót / értékesítőt keresünk

Mindenki bizonytalan, ha új dologba kell belevágnia. Pláne akkor, ha érezzük, hogy az valami egészen más, mint ami eddig volt. A Hosagép Kft. összetartó csapatában végre otthon fogod érezni magad!

Cégünk, a Hosagép Kft. Budapest és Pest megye kertészeti-, erdészeti- és építőipari kisgép piacának meghatározó szereplője, a Husqvarna márka kiemelt szakkereskedője. Az értékesítés mellett professzionális szervizzel és gépkölcsönzéssel is segítjük partnereink munkáját. Több, mint 10 éves fennállásunk során folyamatosan sikerült fejlődnünk és évről évre tovább növelnünk kínálatunkat és partnereink elégedettségét. Bővülő csapatunkba keresünk egy új Kollégát, ezúttal a budaörsi központunk értékesítő csapatába.

Feladatok, munka:

  • Husqvarna, AS Motor és McCulloch kerti- és erdészeti gépek, valamint Gardena kerti eszközök értékesítése, szaktanácsadása
  • számlázás
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • raktárkészlet figyelése, feltöltése
  • szervizbe érkező gépek átvétele / kiadása
  • kölcsönzős gépek kiadása / visszavétele

elvárások:

  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • műszaki beállítottság
  • önálló, precíz munkavégzés
  • udvarias, tisztességes személyiség
  • MS Windows és Office alkalmazások ismerete
  • tanulási készség
  • előnyt jelent, ha a jelentkező rendelkezik kertészeti- és/vagy építőipari ismeretekkel

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • legalább 2-3 év értékesítésben szerzett tapasztalat, kerti gép értékesítés előny

Amit kínálunk:

  • megbízható, biztos háttér
  • folyamatos továbbképzések, szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatás
  • profi csapat, profi termékek
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budaörs

Egyéb juttatások:

szakmai tréningek

Megmutatjuk a leendő munkahelyed.  Most egy virtuális sétával 1 perc alatt körbejárható a budaörsi üzletünk...ITT

Jelentkezem egy beszélgetésre, mert tudom hogy több van bennem, mint amit most csinálok!  Küldd el önéletrajzodat e-mailben:info@hosagep.hu

Ez fog történni miután megkapjuk a jelentkezést:

Garantáltan átnézünk minden önéletrajzot és telefonon fogunk jelentkezni egy találkozó miatt!

Üdvözlettel:

Pósa Péter és Pósa István

Tartalomhoz tartozó címkék: hír

Keresés